fbpx

Aktualności

Tylko my zrealizujemy Twoje marzenia!
twój dom
W miniony weekend odbyły się targi mieszkaniowe oraz drzwi otwarte w Domu Wzorcowym, który został w ubiegłym tygodniu sprzedany. Dom posiada certyfikat PLGBC – najlepszy zrealizowany, certyfikowany budynek ekologiczny w Polsce.
Zainteresowani przedstawioną na targach mieszkaniowych ofertą zakupu domów ekologicznych na Osiedlu Słonecznym niezwłocznie odwiedzili naszą budowę i dom wzorcowy. Łącznie odwiedziło nas 26 rodzin.

Informujemy , że były to już ostatnie drzwi otwarte w tym domu, zanim wprowadzą się do niego właściciele, którzy już nie mogą doczekać się przeprowadzki. W zaistniałej sytuacji indywidualne spotkania w Domu Wzorcowym będą możliwe jedynie do 10.12 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z działem sprzedaży: 731-919-190.

Nie zwalniamy tempa. Budowa Osiedla Słonecznego idzie zgodnie z harmonogramem. Na Bliźniaku 1D, 2D prace powoli dobiegają końca.
Mury bliźniaka 1C i 2C rosną w tempie błyskawicznym. Do świąt chcemy osiągnąć stan surowy zamknięty. W tym roku planujemy rozpocząć budowę sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej.
Planujemy przyszły rok. W styczniu rozpoczniemy budowę szeregówek i kolejnych domów wolnostojących.


Goni nas sukces za sukcesem!
logo

ADRES BIURA SPRZEDAŻY:

ul Szosa Gdańska 49

86-031 Osielsko

Elżbieta Burchacka

731 919 190

730 733 434

marketing@ossl.pl

biuro@ossl.pl