Aktualności

Rozmowa z Klientką

Zespół Osiedla Słonecznego jest otwarty na budowanie relacji ze swoimi klientami, a już niebawem mieszkańcami Osiedla w Żołędowie. Postanowiliśmy spotkać się z Panią Teresą (imię zmienione) oraz jej mężem, którzy kupili jeden z domów. Na spotkaniu rozmawialiśmy o domach energooszczędnych, które budujemy a także o tym jak przebiegał cały proces przed zakupem domu. W związku z tym zadaliśmy Pani Teresie kilka pytań.

Osiedle Słoneczne (OS): Skąd się Państwo dowiedzieliście o Osiedlu Słonecznym?
Pani Teresa (PT): Mąż będąc na zakupach w Galerii Osielsko otrzymał Państwa materiały reklamowe. Szukaliśmy domu właśnie w takiej okolicy, nie chcieliśmy mieszkać nigdzie w centrum. Postanowiliśmy skontaktować się z Państwem żeby uzyskać więcej informacji.

OS: Jak wyglądał kontakt z naszymi pracownikami?
PT: Bezproblemowo. Zadzwoniłam, umówiłam się na spotkanie w Państwa Domu Wzorcowym. Byliśmy pod wrażeniem profesjonalnej obsługi.

OS: Bardzo nam miło to słyszeć. Robimy wszystko by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Dlaczego zdecydowaliście się Państwo na zakup właśnie naszego domu ?
PT: Nie wiadomo co z energią. Rachunki płacimy ogromne. Czas nie stoi w miejscu, wszyscy się starzejemy, pieniędzy też ubywa, a szukamy oszczędności. Bardzo ważne są niskie koszty utrzymania takiego domu, a to wszystko dzięki nowoczesnym technologiom, które zostały wykorzystane podczas jego budowy.

OS: Pani Tereso, jak już Państwo wiecie – technologie przez nas wykorzystane mają nie mniej niż 20 lat.
PT: Tak. Zostaliśmy przez Państwa o tym poinformowani. Było dla nas ogromnym zaskoczeniem, że wykorzystane przez Państwa technologie mają tyle lat. Wcześniej mówiło się o nich zdecydowanie za mało.

OS: Jak się czuliście będąc w Domu Wzorcowym ?
PT: W Domu Wzorcowym byliśmy pod wrażeniem przestrzeni, elegancji i stylu. W domu była idealna temperatura pomimo upału. Mąż był zafascynowany nowoczesnymi technologiami.
Było cicho i przyjemnie.

OS: Co byście Państwo powiedzieli osobom, które poszukują swojego wymarzonego domu ?
PT: Jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Idealne położenie Osiedla, cisza i spokój.
Co najważniejsze niezanieczyszczone i świeże powietrze. Z pełną świadomością mogę polecić wszystkim szukającym wymarzonego domu Osiedle Słoneczne.

OS: Dlaczego wybraliście Państwo właśnie nas spośród wielu deweloperów?
PT: Przede wszystkim bardzo podobała nam się lokalizacja. Idealna powierzchnia użytkowa, satysfakcja z obsługi. Mieliśmy podpisaną niekorzystną umowę z agentem pewnego biura nieruchomości. Przez około 4 lata dom nasz nie został sprzedany. Nie było kontaktu, z panem który podjął się sprzedaży naszego domu. Czuliśmy się oszukani. Dzięki Państwu rozwiązaliśmy tą umowę. U żadnego dewelopera nie spotkaliśmy się z tak profesjonalną obsługą, z taką życzliwością.
Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Inwestorom oraz całemu zespołowi.

OS: Dziękuję w imieniu Inwestorów oraz całego zespołu. Pani Tereso, spośród innych nas właśnie wyróżnia transparentność, nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic. Jesteśmy cały czas do dyspozycji. Pani Tereso, czy już ma Pani wizję wnętrza swojego wymarzonego domu ?
PT: Oczywiście. W głowie powstaje już projekt. Nie mogę się doczekać kiedy tam się wprowadzimy. Wybierzemy się niedługo na Osiedle żeby zobaczyć „wnętrze” naszego nowego domu.

OS: Bardzo się cieszę, że udało nam się spełnić Państwa marzenie o wymarzonym domu. Czas mija nieubłagalnie i nawet się Państwo nie obejrzycie a już będziecie mieszkańcami Osiedla Słonecznego. Dziękuję, że znaleźliście Państwo czas żeby się z nami spotkać i podzielić swoimi przemyśleniami. Życzymy wszystkiego co najlepsze.

photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska