Aktualności

Podsumowanie Drzwi Otwartych
Dom Wzorcowy
Dni Otwarte w Domu Wzorcowym na Osiedlu Słonecznym w Żołędowie – już za nami!

W minioną sobotę 21.09.2019r. odbyły się Dni Otwarte w Domu Wzorcowym na Osiedlu Słonecznym.

W Żołędowie budowane są ekologiczne i energooszczędne domy.
Inwestycja przewiduje ponad 100 domów: domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.
Potencjalni klienci mogli pogłębić swoją wiedzę na temat zastosowania odnawialnych źródeł energii.
Nie zabrakło informacji o programie rządowym „dobra energia” oraz ciekawych rozwiązań technicznych. Zespół Osiedla Słonecznego odpowiadał na liczne pytania zainteresowanych dotyczące paneli fotowoltaicznych, rekuperacji , systemów inteligentnych oraz pompy ciepła.
Obecni byli również Inwestorzy Osiedla Słonecznego w Żołędowie, którzy namawiają do wprowadzenia w życie ekologicznych zasad. Podkreślają, że nasze decyzje i zachowania mają wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie oraz środowisko. Zachęcają bowiem do tego, aby jak najczęściej zamiast domów tradycyjnych wybierać domy ekologiczne a zarazem energooszczędne.

Zapytaliśmy naszych Gości: „Co sądzą na temat domów energooszczędnych oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii?” -„Bardzo podoba mi się idea domów ekologicznych i jednocześnie energooszczędnych. Ogromne wrażenie na mnie zrobiła ich funkcjonalność, nowoczesność i systemy inteligentne, w które wyposażony jest dom na Osiedlu Słonecznym. Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak niskie są koszty utrzymania tak dużego domu, jest to tylko około 80 zł miesięcznie.” – mówi Pan Bartosz.

Pani Magda zwróciła uwagę na styl i elegancję : „Zachwyciły mnie jasne i przestronne pomieszczenia w domu. Wszystkie detale dopracowane są w jak najmniejszym szczególe. Dla mnie jako dla kobiety ważna jest przestronna garderoba z oknem na piętrze oraz dwie łazienki, które są bardzo ważne dla rodziny z dziećmi. Zwróciłam również uwagę na przepiękny taras z widokiem na las. Jestem zafascynowana cichą i niemalże wiejską okolicą, jednocześnie mając bardzo blisko do Bydgoszczy.”

Kierownik Sprzedaży Osiedla Słonecznego w Żołędowie Elżbieta Burchacka – uspokaja wszystkich, którzy nie mogli dojechać na Drzwi Otwarte i jednocześnie informuje że powoli przygotowujemy się do kolejnych drzwi otwartych.

Szczegóły już wkrótce.
photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska