Aktualności

Podsumowanie drugich drzwi otwartych
Dom Wzorcowy

Kolejne drzwi otwarte w Domu Wzorcowym za nami!

W minioną sobotę Zespół Osiedla Słonecznego prezentował najlepszy w Polsce dom ekologiczny- Dom Wzorcowy.
Na nasze zaproszenie odpowiedziały rodziny z wielu okolicznych miejscowości: Bydgoszczy, Osielska, Maksymilianowa a nawet Torunia. Łącznie odwiedziło nas 15 rodzin.

Staraliśmy się zaakcentować jak ważnym czynnikiem na nasze zdrowie ma środowisko, w którym żyjemy. Domy na Osiedlu Słonecznym nie będą posiadały kominów, dzięki temu zostanie do zera wyeliminowany dwutlenek węgla. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mamy cały czas świeże powietrze w domu bez alergenów, grzybów i bakterii.

Ogromne wrażenie na naszych gościach zrobiła cicha i piękna okolica. Nasza klientka Pani Zofia (imię zmienione), po 5 latach poszukiwań znalazła w końcu idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny.
Najbliżsi Pani Zofii nie mogą się już doczekać kiedy będą mogli wprowadzić się do tak funkcjonalnego i zdrowego domu. My budujemy wymarzony dom Pani Zofii, a ona już wybiera wnętrze domu! Zrezygnowana poszukiwaniem idealnego domu nie wierzyła, że w końcu uda się spełnić jej największe marzenie. Coś niesamowitego!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Dom Wzorcowy i zapraszamy ponownie.

photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska