Aktualności

Planujesz zakup domu Porównaj koszty utrzymania i podejmij decyzję
OPŁATY Roczne koszty utrzymania domu tradycyjnego Roczne koszty utrzymania domu na Osiedlu Słonecznym
ogrzewanie np. gazowe 6000 0
prąd 3000 0
woda 1200 1200
podatek od nieruchomośc 400 400
wywóz odpadów 500 500
internet 600 0
przeglądy i konserwcaje 800 500
Razem: 12500 2600

 

Oszczędności energii

Oferowany dom rodzinny został zaprojektowany w taki sposób, aby ilość energii cieplnej, potrzebnej do użytkowania budynku zgodnie z jego przeznaczeniem, utrzymana była na bardzo niskim poziomie. Powyższe zostało spełnione poprzez zaprojektowanie przegród budowlanych odpowiadających wymaganiom izolacyjności cieplnej.

Zerowe rachunki za ogrzewanie i energię na potrzeby domu
Poprzez wykorzystanie wysoce energooszczędnych systemów ogrzewania (pompa ciepła powietrze – powietrze ) i wentylacji (rekuperacja) oraz udział energii wytwarzanej z alternatywnych źródeł (fotowoltaika) zredukowaliśmy zużycie energii na powyższe potrzeby praktycznie do zera. Dzięki tym ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniom koszty utrzymania są zerowe.

Internet

Przez rok internet  ORANGE za darmo.

Małe koszty napraw
Koszty serwisowania w domu ograniczają się do corocznych przeglądów instalacji grzania i wentylacji, wymiany filtrów. Dzięki przemyślanemu procesowi budowlanemu oraz zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, ryzyko występowania uszkodzeń jest minimalne. W domu utrzymywany jest idealny poziom wilgotności, dlatego nie ma ryzyka wystąpienia spękań, zagrzybień czy zawilgoceń.

Decyzja zakupu należy do Ciebie.

photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska