fbpx

Lokalizacja

Zielone tereny pod miastem
15 minut do centrum Bydgoszczy

Osiedle Słoneczne w Żołędowie to inwestycja w pięknej, zacisznej okolicy, w pobliżu Osielska i Niemcza. Zapewnia bliskość przyrody i świeże powietrze.

Nowoczesne domy, które powstają na Osiedlu Słonecznym wyróżniają się eleganckim stylem, funkcjonalnością, znajdują się w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego zgiełku, a w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, sprawiają, że jest to miejsce idealne do zamieszkania.

W pobliżu nie brakuje punktów usługowych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych, dlatego będą się tutaj dobrze czuły rodziny z dziećmi.
W odległości 2 km od Osiedla Słonecznego znajduje się Galeria Osielsko- centrum handlowe z ponad 30 sklepami, m.in. Lidlem, Rossmannem i Cukiernią Sowa.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku zadbał też o osoby, które aktywnie lubią spędzać czas. Do dyspozycji mieszkańców oddano m.in. stadion sportowy w Żołędowie, siłownię, ścieżkę rowerową, halę sportową, pływalnię w Osielsku, a także basen w Żołędowie.
W odległości 5 km od Osiedla Słonecznego znajduje jedna z największych atrakcji w Bydgoszczy- Myślęcinek- Leśny Park Kultury i Wypoczynku.

Do Centrum miasta w Bydgoszczy dojedziemy w 15 minut. Do użytku została oddana nowa droga do Szosy Gdańskiej (ul. Kąty). Obecnie budowana jest droga S5.

mapa lokalizacji osiedla
logo

ADRES BIURA
SPRZEDAŻY:

ul Szosa Gdańska 49
86-031 Osielsko

TEL:

731 919 190

Elżbieta Burchacka

730 733 434
marketing@ossl.pl

MAIL:

biuro@ossl.pl