Aktualności

Kolejny dom w zabudowie bliźniaczej został sprzedany !
Szanowni Państwo, Z wielkim entuzjazmem i radością informujemy, że kolejny dom w zabudowie bliźniaczej został sprzedany ! Następna rodzina spełniła swoje marzenie o zdrowym i ekologicznym domu, zabezpieczając się jednocześnie przed koronawirusem. Nabywcom gratulujemy i dziękujemy za zaufanie Dom w zabudowie bliźniaczej położony wśród pięknych brzóz zostanie oddany właścicielom już za dwa tygodnie. Szczęśliwi nabywcy rozpoczęli już prace nad aranżacją i wykończeniem wnętrza.
OBECNIE POZOSTAŁY JUŻ TYLKO DWA BLIŹNIAKI W SPRZEDAŻY !
Zastawiacie się dlaczego powinniście wybrać Osiedle Słoneczne w Żołędowie?
Nasze domy wyposażone są w rekuperację, dzięki której mamy świeże powietrze w domu: bez kurzu, grzybów, alergenów i KORONAWIRUSA !
Czy wiesz, że? Do budowy naszych domów używamy okien trzyszybowych z ciepłą ramą i ciepłym profilem siedmiokomorowym. Do montażu okien stosowany jest ciepły montaż. Używamy wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie ciepłego montażu wyeliminowało tworzenie się mostków termicznych.
NIE SPOCZYWAMY NA LAURACH ! NA BUDOWIE CAŁY CZAS PRACA WRE ! Nie pozostajemy obojętni na sytuację związaną z koronawirusem. Budujemy dla Was, żebyście mogli właśnie w naszych domach znaleźć swój azyl i bezpieczeństwo przed wirusami.
Niedługo na Osiedlu Słonecznym zamieszkają kolejni Nabywcy wybudowanych przez nas domów. Jeśli Chcecie do nich dołączyć i powiększyć grono Mieszkańców Osiedla Słonecznego,a także zostać jego Ambasadorami, to zapraszamy na indywidualne spotkania z zachowaniem środków ostrożności. Do dyspozycji mamy maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić: 730 -733-434. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli włącznie.
Progres budowy Osiedla Słonecznego przedstawiają zdjęcia poniżej:
Zespół Osiedla Słonecznego

photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska