Kariera

Kariera
szukasz pracy? Sprawdź czy my nie szukamy Ciebie

Budowa 100 wspaniałych domów zero energetycznych w Polsce nabiera tempa. Kończymy budowę 4 bliźniaków i w planach mamy na ten rok budowę następnych 4 bliźniaków, 5 domów szeregowych, przedszkola, sklepu spożywczego oraz domów wolnostojących. W związku z dynamiką rozwoju potrzebujemy kolejnych rąk do pracy, które przy dodatku zaangażowania w powierzone zadania i pojęciem na temat budownictwa (w mniejszym lub większym stopniu), znajdą w Osiedlu Słonecznym swoje miejsce pracy z godną zapłatą za wykonywaną pracę.

Więc jeśli chcesz...

  • Uczestniczyć w niepowtarzalnej w kraju i jedynej w województwie inwestycji, która daje okazję do zdobycia doświadczenia i rozwoju w pracy przy projekcie wykorzystującym najnowocześniejsze technologie domów zeroenergetycznych i ekologicznych
  • Mieć stabilne zatrudnienie z godną zapłatą za wykonaną pracę i poziom Twojego doświadczenia
  • Pracować w zespole, który jest dynamiczny, transparentny i działa w przyjaznej, życzliwej atmosferze, który wymaga, ale zawsze gra jako zespól do jednej bramki
  • Stworzyć sobie bardzo dobre warunki finansowe z możliwością regularnej premii
  • Mieć dostęp do profesjonalnych narzędzi, zapewniających bezpieczną, sprawną i wydajną pracę

...to być może właśnie znalazłeś Pracodawcę, a my wartościowego Pracownika.

Więc jeśli masz dosyć ofert pracy "oferujących prace w młodym dynamicznym zespole za najniższą krajową" i nic więcej, a szukasz dobrej pracy, gdzie się wymaga i za wymagania uczciwie się płaci, to dobrze trafiłeś - trafiłaś. Poniżej lista osób, które szukamy do naszego zespołu. Tak, zespołu. Jesteśmy zespołem, któremu przyświeca jeden cel: wybudować nowoczesne osiedle, bez dymu i smogu, które da schronienie dla 100 rodzin, przedszkole dla wielu pokoleń i sklep, który ułatwi życie wielu mieszkańcom Żołędowa i okolic. Tak, jesteśmy zespołem. Zespołem, który wspólnie rozwiązuje problemy i razem też cieszy się z kolejnych sukcesów. Jeśli chcesz do niego dołączyć, wyślij swoje CV, przyjdź na rozmowę i razem stwórzmy coś z czego będziemy dumni.

Poszukujemy
Sprawdź szczegóły oferty

OSÓB DO PRAC BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWYCH

OCZEKIWANIA:

  • -doświadczenie w branży budowlanej min. 1 rok
  • -wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • -punktualność, mobilność
  • -umiejętność pracy w zespole
  • -motywacja do pracy
  • -mile widziane zdolności glazurnicze
OFERUJEMY:
  • -możliwość zdobycia doświadczenia w unikalny projekt budowy Osiedla zeroenergetycznego o wyjątkowych wartościach ekologicznych
  • -pracę w zgranym zespole
  • -pracę na pełen etat z możliwością wyrabiania nadgodzin
  • -dobre warunki finansowe wypłacane zawsze na czas
  • -szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu: Adam Młynarczyk tel. 792 002 907

KIEROWNIK ADMINISTRACJI

OPIS STANOWISKA:

  • -prowadzenie administracji budowy domów zeroenergetycznych w tym, zarządzanie zleceniami, zamówieniami i umowami z kontraktorami / partnerami
  • -weryfikacja dokumentacji budowlanej pod względem merytorycznym, rzeczowym i kosztowym
  • -kontrola obiegu dokumentacji
  • -wsparcie inżyniera budowy w aspektach kontroli kosztów ,negocjacji i zapytań ofertowych
  • -rozwój i implementacja procedur administracyjnych
WYMAGANIA:
  • -Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • -Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym, ekologicznym, innowacyjnym
  • -Doskonała organizacja pracy i skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • -Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
  • -Komunikatywność , umiejętność pracy w zespole, poczucie pilności
  • -Chęć samorozwoju i doskonalenia
OFERUJEMY:
  • -Niepowtarzalną w kraju i jedyną w województwie, okazję do zdobycia doświadczenia i rozwoju w pracy przy projekcie wykorzystującym najnowocześniejsze technologie domów zeroenergetycznych i ekologicznych
  • -Stabilne zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę
  • -Pracę w zaangażowanym i rozwijającym się zespole, z najlepszymi specjalistami w branży
  • -Niezbędne narzędzia do pracy
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie
  • -Bogaty pakiet szkoleń
  • -Ogromne możliwości rozwoju osobistego oraz awansu na stanowisko kierownicze
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV do dnia 10.04.2021 na adres: biuro@ossl.pl

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Osiedle Słoneczne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
photo of

Osiedle Słoneczne

ul. Słoneczna

86-021 Żołędowo
Kujawsko-pomorskie, Polska